משלוחים

המטרה שלנו ב YOOPI לשמור על שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. על ידי שותפות עם חברת שליחויות מובילה אנו מציעים ללקוחותינו את מחירי המשלוח הטוב ביותר, האמינים והמהירים ביותר בהמשך תוכלו למצוא מידע כללי בנושא משלוחים, ומדניות החזרות.

לקוחותינו יכולים לבחור שיטת שילוח מהאפשרויות הבאות –

  • שליח עד הבית (עד 3 ימי עסקים) – בעלות של 29 ₪
  • דואר רשום (7-14 ימי עסקים) – בעלות של 19.00 ₪
  • משלוח חינם – בקנייה מעל 289 ₪ (בדואר רשום בלבד)

אם פריט שהוזמן אינו זמין באופן זמני, אנו נודיע לך על כך בדואר אלקטרוני ו / או בטלפון בהקדם האפשרי. כתובות חיוב שאינן תואמות לכתובת הנמצאת אצל חברת כרטיסי האשראי, כתובות משלוח חלופיות וכו… עשויות להיות סיבה לעיכוב.

ימי שישי ושבת אינם נחשבים ימי עסקים* למטרות משלוח, לכן יש לקחת זאת בחשבון בעת בחירת אפשרויות המסירה והערכת זמני המסירה.

עלויות המשלוח לכל הזמנה אינן ניתנות להחזרה אלא אם הטעות נעשתה ע"י YOOPI.

 

מדיניות החזרה

ניתן להחזיר פריטים חדשים שנקנו באתר ולא היו בשימוש עד 14 יום ממועד קבלת המשלוח ובצירוף חשבונית, ולקבל תמורתו החזר כספי, זיכוי או פריט חלופי. עלויות המשלוח אינן ניתנות להחזרה על כל ההזמנות אלא אם הטעות נעשתה ע"י YOOPI.

במקרה של טעות, אנו מתנצלים מראש, אפשר להיות סמוך ובטוח כי נוכל לתקן את הטעות מהר ככל האפשר. לאחר ההודעה על טעות מהצד שלנו, אנו מציעים לך החזר כספי מלא, זיכוי לרכישה עתידית, או החלפה מלאה עם אפשרות המשלוח המהירה ביותר האפשרית. בנוסף, אנו נשלם את עלויות המשלוח החוזרות אם ההחזר הוא תוצאה של הטעות שלנו (קיבלת פריט שגוי או פגום וכו ').

אנו ננפיק החזר ברגע שנקבל את המשלוח החוזר והפרטים יעודכנו במערכת. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לדחות כל החזרות וחילופים שאינם עומדים בתנאים אלה.

אם אתה צריך להחזיר פריט, היכנס לחשבון שלך (נמצא בחלק השמאלי העליון של האתר), לחץ על "הזמנות שהושלמו ", ולאחר מכן לחץ על "החזרת פריטים" ופעל לפי ההוראות משם. אנו נודיע לך באמצעות הדוא"ל שלך לאחר שנקבל ונעבד את הפריט המוחזר.

 

*בהתאם לאמור, ולמען האחידות, נבהיר כי "יום עסקים" כהגדרתו לעיל הוא – כל יום, למעט- יום שבת, יום שישי, ימי שבתון, ערב ראש השנה, שני ימי ראש השנה, ערב יום הכיפורים, יום הכיפורים, ערב חג ראשון של סוכות, חג ראשון של סוכות, ערב שמיני עצרת של סוכות, שמיני עצרת של סוכות, ערב ראשון של פסח, ראשון של פסח, ערב שביעי של פסח, שביעי של פסח, ערב חג השבועות, חג השבועות, פורים, יום העצמאות ותשעה באב.

© 2017 כל הזכויות שמורות ל-Yoopi | עיצוב ובניית אתר: עמית מורנו