כן. YOOPI עמידה לנזילות. טכנולוגיית האטימה של YOOPI יוצרת הפרדה לשמירת תכולת המזון בתאים השונים, כולל מאכלים רטובים כמו יוגורט, קטשופ, רטבים שונים ולא נוזלים כגון – מים, מרק, או כל מזון שהוא נוזלי או מימי. הקופסא של YOOPI מזונות לא ידלפו בין התאים או מחוץ לקופסה.

YOOPI נועד להחזיק מזון רטוב אבל לא נוזלים. כדי להבטיח שהאוכל יישאר במקום ולא ידלוף לתאים אחרים, עקוב אחר 4 שלבים פשוטים אלה:

1) אין למלא את התאים בכמויות גדולות (תא מלא מדי עלול לגרום לדליפה).

2) להסיר את כל הנוזלים העודפים של פירות, ירקות, תפוחים ויוגורטים.

3) שמור על תוכן הקופסא מקורר ע"י קרחון בתיק האוכל כדי שהאוכל ישמר למהלך היום.

4) כאשר סוגרים את YOOPI, לחץ על המכסה עם כף היד שלך, וסגור את קופסת האוכל בעזרת תפס הסגירה כדי ליצור את האטימה הטובה ביותר.

לא לארוז משקאות יוגורט, מרקים או רוטב / רוטב מימי.

ניתן לארוז מזונות עם מידת סמיכות של רוטב קטשופ, סלסה chunky, חומוס, יוגורט, מטבלים סמיכים. כל אלה הן אפשרויות נהדרות. רוטב שמנוני עשוי לדלוף מתוך תא המטבלים. טריק אחד שיכול לעזור לשמור על רוטב ויניגרט במקום היא לתבל את סלט ולהוסיף לו קרוטונים. הקרוטונים יספגו את עודף השמן / נוזלים וישמרו שלא תהיינה נזילות בין התאים. אם אתה לא בטוח בבחירת המזון והאם הוא נוזלי מדי, אנו מציעים לערוך בדיקה מהירה עוד בבית. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את האוכל הרצוי לתא, לסגור YOOPI כראוי ולתת לו לטלטול טוב (או להשאיר אותו עומד על הצד במשך 10 דקות). לאחר מכן פתח את YOOPI בחזרה למצב רגיל כדי לראות את התוצאות.

כן, YOOPI בטוח למדיח. מכסה עליון בלבד. אנו ממליצים בחום לשטוף את המכסה החיצוני ו / או להסיר אותה לפני הייבוש הסופי. YOOPI נבדק בטמפרטורה של 65 מעלות צלזיוס במשך שעה וחמישים דקות. YOOPI עשוייה מ ABS (תיבה חיצונית), Tritan (מגש), סיליקון (אטם).

הוראות מיוחדות לטיפול באטם הסיליקון: אנא הקפד לרוקן את התכנים בכל יום, לשטוף במים חמים וסבון ולייבש היטב את ה – YOOPI לפני כל אחסון. כמו כן, אם הקופסא נמצאת בסביבה לחה, מומלץ להשאיר את YOOPI פתוחה ולא אטום בעת אחסון.

YOOPI היא קופסה קומפקטית ומתאימה בצורה מושלמת לארוחת צהריים בגודל סטנדרטי.

כן. כל החומרים שממנה עשויה הקופסה שלנו עברו בחינות תקן מחמירות למגע עם מזון, BPA-Free, Phthalates-free, מכון התקנים הישראלי, ו FDA תואם.

הקופסה החיצונית של YOOPI אינה בטוחה במיקרוגל. ניתן לחמם את המגש הפנימי של קופסת האוכל לא יותר מדקה במיקרוגל.

לא. YOOPI לא נעשתה מחומרים תרמיים. אם יש צורך לשמור על מזון כגון יוגורט למשך יותר מכמה שעות מומלץ לצרף לתיק האוכל קרחון לשמירה על הטמפרטורה.

YOOPI מושלמת לילדים ולמבוגרים. YOOPI קומפקטית ומגיעה בגדלים סטנדרטיים. נוח לפתוח את YOOPI בארוחת צהריים על השולחן ולאכול.

המידות של YOOPI  במצב סגור הן – אורך 22.5 ס"מ, רוחב 16.5 ס"מ, גובה 5.5 ס"מ

YOOPI מקורי במגש של 6 תאים, מושלם עבור ילדים ומבוגרים שאוהבים אוכל מגוון. קופסא זו מאכלסת חמישה תאים ראשיים במנות של סביב ה- CUP  2/3 של חמשת אבות המזון הראשיים בתוספת תא למטבל או קינוח. המגשים מאוירים להכוונה ועידוד אריזת מזון בריא ומאוזן.

YOOPI מקורי במגש של 4 תאים, אפשר נפח גדול יותר לאריזת סנדוויץ' או סלט. זוהי אופציה נהדרת עבור ילדים ומבוגרים בכל הגילאים המעדיפים חלוקה שונה. בקופסה זו יש תא גדול יותר לאריזת סנדוויץ'/סלט/לחמנייה, עם שני תאים במידה של CUP  2/3 בתוספת תא מרכזי קטן למטבל או קינוח.

כן. המגש של YOOPI משתלב היטב בחצי התחתון של הקופסה החיצונית. את המגש הזה ניתן להסיר בקלות לניקוי, אריזה או לשימוש בבית. למעשה, ילדים אוהבים לאכול את הארוחות שלהם מהמגש של YOOPI גם בבית בארוחות ערב מידי פעם! בפעם הראשונה שאתה פותח YOOPI, אתה עלול למצוא שהמגש קצת קשה להסרה. לאחר כמה שימושים יהיה ניתן להסירו בקלות.

לא. בעוד שבמגשי 6 תאים ניתן להתאים את הקופסאות החיצוניות של 4 תאים, ולהיפך, הם לא יצרו אטימה מלאה למניעת דליפה ולכן לא מומלץ להחליף בין התאים. לכל קופסה יש את המגש הפנימי שלה.

כן. YOOPI משמשת כמו מיכל אחסון מעולה. טכנולוגיית האטימה יכולה לשמור מזון טרי גם במשך ימים במקרר.

© 2017 כל הזכויות שמורות ל-Yoopi | עיצוב ובניית אתר: עמית מורנו