כאמא עסוקה ל 3 ילדים חיפשתי קופסת אוכל שתקל עלי את הכנות הבוקר ועדיין תשמור על תפריט מגוון ובריא לי ולמשפחתי גם כשאנחנו מחוץ לבית.

ניסיתי הרבה קופסאות לאורך השנים, אף אחת מקופסאות האוכל שקניתי לא סיפקה את הפתרון שחיפשתי.

החיפוש הזה הוביל אותי לחשוב על רעיון של קופסת אוכל מחולקת לפי אבות המזון שתיתן לילדיי את התזונה הבריאה והמאוזנת שהם צריכים לצרוך ביומיום, וכך נולד הרעיון של YOOPI.

לאורך כל הדרך תשומת הלב שלי היתה להצליח להעביר את האוכל בצורה פרקטית, אסתטית ומושכת כדי שכל מי שיפתח את הקופסה ירצה לאכול ממנה בכל מקום ופעילות במהלך היום.

לאחר חיפוש מעמיק, הגעתי לרעיון קופסאות ה Bento Box עם מכסה אחד שאוטם את כל התאים ומאפשר לקחת בקופסת אוכל אחת קבוצות אוכל שונות. אפשרות זו מעודדת ועוזרת לארוז ארוחות מאוזנות בכמויות נכונות. האיורים במגש הפנימי הופכים את הארוחה להרפתקה בתזונה בריאה ולא עוד קופסת אוכל רגילה.

בנוסף, רציתי לוודא שהקופסאות תהיינה מיוצרות מחומרים בטוחים למגע עם מזון, עיצוב המוצר יהיה ברמה גבוהה, מחומרים איכותיים כדי שהקופסה תחזיק מעמד לאורך שנים ותאפשר לארוז את האוכל במהירות וביעילות בכל בוקר.

YOOPI היא קופסת אוכל המתוכננת בצורה נוחה וידידותית לילדים בכל גיל. בעזרת תפס פתיחה יחיד, כל ילד מגיל 3 יכול לפתוח ולסגור את הקופסה בקלות ובמהירות. הקופסה מיועדת גם למבוגרים שרוצים לקחת איתם תפריט מגוון ומאוזן בקופסה אחת יחידה.

תוכלו להיכנס לפייסבוק ולאינסטגרם כדי לקבל השראה ורעיונות לעריכת האוכל בקופסה ולשתף תמונות ורעיונות משלכם.

אני מודה לכם על הבחירה ב YOOPI ומאחלת לכם הנאה רבה מהמוצר שלנו.

 

גל וצוות Yoopi.