קופסת Yoopi היא פתרון מושלם לאחסון מזון עבור כל הגילאים, מילדים קטנים ועד מבוגרים. קופסת האוכל מגיעה עם מספר יתרונות בולטים אשר לא קיימים בקופסאות אחרות והופכים את השימוש בה לחוויה נעימה בטוחה ומזינה.

ארוחה מאוזנת ומחולקת

קופסת האוכל YOOPI מעודדת תזונה מגוונת ומאוזנת. האיורים במגש הפנימי מציעים חלוקה מגוונת לפי אבות המזון השונים בכמויות משתנות. קופסת האוכל YOOPI עם 4 או 6 תאים מספקת את הפתרון האידאלי לאריזת אוכל בריא ומגוון לבית הספר, עבודה, אוניברסיטה או כל פעילות אחרת.

אייקון עם כלי אכילה

הקניית הרגלי אכילה נכונים

הכנה משותפת של המזון בקופסת האוכל YOOPI הופכת לחוויה חינוכית, מעניינת ומהנה עבור ההורה והילד, מעודדת דפוסי אכילה בריאים, קלה ומהירה להכנה בכל פעם מחדש. הילדים נהנים לקחת חלק בעריכת המזון וכך נחשפים לסוגי מזון שונים, לטעמים ומרקמים חדשים.

אייקון חלוקת תאים

אטימות לכל תא בנפרד

קופסת האוכל YOOPI היא הקופסה היחידה שהיא Leak-Proof וגם Compartment Proof. הייחודיות של קופסת האוכל YOOPI היא בהפרדה מוחלטת בין התאים ובאטימות הרמטית של הקופסה. טכנולוגית אטימה זו מספקת הגנה מפני נזילות בין התאים ושמירה על טריות המזון לאורך זמן, גם אם נארז מספר שעות מראש ונשאר במקרר.

אייקון עם צמח על כדור הארץ

חושבים ירוק

קופסת האוכל YOOPI מפחיתה שימוש בחומרים מזיקים לסביבה ועשויה מחומרים בטוחים למגע עם אוכל,BPA-Free Phthalates-Free, Eco-Free. אריזת האוכל בקופסת YOOPI מפחיתה שימוש בשקיות ניילון, עטיפות נייר, ניילון נצמד או אריזות פלסטיק נוספות שצריך לשטוף בסוף היום. קופסת האוכל YOOPI היא קופסת אוכל עמידה המיוצרת מחומרים איכותיים ועברה את כל מבחני התקן המחמירים באירופה, ארה"ב וישראל ולכן עמידה לאורך שנים באיכות לא מתפשרת.

אייקון עם שתי ידיים ולב

ידידותי לשימוש

קופסת האוכל YOOPI היא ה – All-IN-ONE האידיאלית, ידידותית לשימוש וקלה לפתיחה וסגירה, מתאימה לילדים בני 3 ומעלה, לסטודנטים ולמבוגרים. מומלץ לקחת את הקופסה ללימודים, לעבודה ולשעות הפנאי. גודל הקופסה סטנדרטי ומתאים לרוב תיקי האוכל ותיקי בית הספר. המגש הפנימי ניתן להסרה כאשר רוצים לאכול בנוחות ונועד לשימוש קל ונוח לילדים ומבוגרים כאחד.

אייקון של קופסא עם מגן

עמידות לאורך זמן

קופסת האוכל YOOPI עשויה מחומרים איכותיים ועמידים שאושרו ע"י מכון התקנים הישראלי ועומדים בתקנים בינלאומיים נוספים. גם לאחר שימוש קבוע איכות הקופסה ועמידותה ישארו לאורך שנים.

המלצות לשימוש בקופסת אוכל מחולקת Yoopi…

אריזת מזון רטוב

קופסת האוכל של Yoopi מיועדת להכיל בין השאר דברי אוכל רטובים כגון: רטבים, מעדנים, גבינות, קטשופ, ממרחים ולא נוזלים כגון מים, מיץ, חלב, מרק, וכו'…
במאכלים המפרישים נוזלים כגון סלט ירקות חשוב להקפיד ולארוז את הסלט ללא הנוזלים כדי למנוע מעבר נוזלי הסלט מתא לתא.

נקיון קופסת Yoopi 

הקופסה המחולקת של Yoopi בטוחה לשימוש במיקרוגל (עד דקה אחת) ולשטיפה במדיח (מכסה עליון בלבד). את המגש הפנימי מומלץ לשטוף באופן ידני או להוציא לפני תהליך הייבוש הסופי. כדי למנוע שריטות, מומלץ להימנע משיפשוף של המכסה החיצוני בסקוץ'.

אחסון Yoopi Box במקרר

ניתן להכין ולארוז דברי אוכל שעות רבות לפני השימוש ולהכניס למקרר. האוכל ישאר טרי בזכות טכנולוגית האטימה של Yoopi. מהיום לא צריך למהר ולהילחץ כל בוקר, אפשר להכין הכל ערב לפני ולחסוך זמן יקר.

תקנים ואישורים

הקופסאות של Yoopi נבדקו בבדיקות מעבדה מחמירות ונמצאו מתאימות לדרישות התקן הישראלי ת"י 5113.
תקן זה חל על מוצרי פלסטיק ומרכיביהם המיועדים לבוא במגע עם מזון ומשקאות. התקן חל גם על מוצרים שהמרכיב העיקרי שבהם הוא פולימרי או אלסטומרי, וכן על מוצרים רב שכבתיים שבהם המרכיב הפולימרי או המרכיב האלסטומרי באים במגע עם המזון או המשקה.

בחרו צבע והזמינו את Yoopi עוד היום, לתזונה בריאה ומאוזנת לכם ולילדכם!

צוות המעצבים של Yoopi בחרו לקופסאות האוכל צבעים צעירים ושמחים כדי להפוך כל ארוחה לחוויה מיוחדת ומהנה. כנסו עכשיו לחנות שלנו ובחרו את הצבע האהוב עליכם ומיד הצוות שלנו יארוז, יכין וישלח אליכם בהקדם!

© 2017 כל הזכויות שמורות ל-Yoopi | עיצוב ובניית אתר: עמית מורנו